Int no. #207631
Active
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Loading ...
(Thu, 04/02/2026, 9:30 AM)
Availability: 06. Juni 2026
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Bürstner |
| Category | Partially integrated |
| Series | Lyseo TD |
| Modell | 690 G Harmony Line |
| Initial registration | 07/2019 |
| Mileage | 41.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.999 mm |
| Main set tires | Summer tires |
| Second set of tires | Winter tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Hands-free kit | |
| ISOFIX | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, USB port |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Slight hail damage to hood
Location
Germany, Baunatal
Zip code: 34225
Distance:
... km
Int no. #207631
Active
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Loading ...
(Thu, 04/02/2026, 9:30 AM)
Availability: 06. Juni 2026
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.