Int no. #209013
Active
Immediate purchase possible
Bürstner Eliseo C 644
Loading ...
(Fri, 04/03/2026, 3:33 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Bürstner |
| Category | Box van |
| Series | Eliseo C 644 |
| Modell | Eliseo C 644 |
| Initial registration | 07/2023 |
| Mileage | 8.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2184 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.360 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| ISOFIX | |
| Radio and sound | Radio |
| Seat heating | |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Tuttlingen
Zip code: 78532
Distance:
... km
Int no. #209013
Active
Immediate purchase possible
Bürstner Eliseo C 644
Loading ...
(Fri, 04/03/2026, 3:33 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.