Int no. #207615
Active
Immediate purchase possible
Andere Unique Caravan C640 free
Loading ...
(Fri, 04/03/2026, 4:10 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Release price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Andere |
| Category | Box van |
| Model | Unique Caravan C640 free |
| Initial registration | 08/2024 |
| Mileage | 230 km |
| Chassis | Citroen |
| Engine power in kW | 121 kW (165 PS) |
| Displacement in cm³ | 2179 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.400 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Front, Rear, Camera |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, USB port, Bluetooth |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Wegscheid
Zip code: 94110
Distance:
... km
Int no. #207615
Active
Immediate purchase possible
Andere Unique Caravan C640 free
Loading ...
(Fri, 04/03/2026, 4:10 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Release price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.