Int no. #215461
Active
Immediate purchase possible
Andere Toyota Pro Ace 4x4 Dangel
Loading ...
(Fri, 05/22/2026, 10:00 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Andere |
| Category | Box van |
| Model | Toyota Pro Ace 4x4 Dangel |
| Initial registration | 05/2019 |
| Mileage | 21.000 km |
| Chassis | Toyota |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | 1997 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.100 kg |
| Length in mm | 4.959 mm |
| Main set tires | Winter tires |
| Second set of tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| All-wheel drive | |
| Tow bar | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Front, Rear, Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio / CD, USB port, Bluetooth, Touchscreen |
| Seat heating | |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Feldkirchen-Westerham
Zip code: 83620
Distance:
... km
Int no. #215461
Active
Immediate purchase possible
Andere Toyota Pro Ace 4x4 Dangel
Loading ...
(Fri, 05/22/2026, 10:00 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.