Int no. #219832
Active
Andere Hehn
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 2:40 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Andere |
| Category | Partially integrated |
| Model | Hehn |
| Initial registration | 07/2004 |
| Mileage | 132.347 km |
| Chassis | Ford |
| Engine power in kW | 92 kW (125 PS) |
| Displacement in cm³ | 2402 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 2 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.300 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| ESP | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio / CD |
General description
Known defects
Parking bump (scratch) on the right-hand side.
And normal signs of age.
Location
Germany, Duisburg
Zip code: 47259
Distance:
... km
Int no. #219832
Active
Andere Hehn
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 2:40 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.