Int no. #223438
Active
Andere Blue camp sky 400
Loading ...
(Tue, 05/12/2026, 3:42 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Andere |
| Category | Alcove |
| Model | Blue camp sky 400 |
| Initial registration | 05/2005 |
| Mileage | 225.000 km |
| Chassis | Ford |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2402 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | JK653T |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.000 mm |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Radio and sound | Radio |
General description
Known defects
Luifel momenteel afwezig,
Schade professioneel hersteld, wand verstevigd voor plaatsing luifel.
Location
Netherlands, Herwijnen
Zip code: 4171CE
Distance:
... km
Int no. #223438
Active
Andere Blue camp sky 400
Loading ...
(Tue, 05/12/2026, 3:42 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.