Int no. #223514
Active
Immediate purchase possible
Andere Beisl 650 M
Loading ...
(Thu, 05/21/2026, 9:45 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Andere |
| Category | Alcove |
| Model | Beisl 650 M |
| Initial registration | 05/1998 |
| Mileage | 225.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Engine power in kW | 79 kW (107 PS) |
| Displacement in cm³ | 2446 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.850 kg |
| Length in mm | 6.950 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Radio and sound | Radio / CD, Bluetooth |
General description
Known defects
Navi chip defective.
Loose contact. Rear view camera
Location
Germany, Mölln
Zip code: 23879
Distance:
... km
Int no. #223514
Active
Immediate purchase possible
Andere Beisl 650 M
Loading ...
(Thu, 05/21/2026, 9:45 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.