Int no. #206119
Active
Ahorn Eco A 660
Loading ...
(Thu, 04/02/2026, 10:40 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Ahorn |
| Category | Alcove |
| Series | Eco A |
| Modell | 660 |
| Initial registration | 05/2020 |
| Mileage | 72.000 km |
| Chassis | Renault |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.600 mm |
| Main set tires | All-season tires |
| Second set of tires | Winter tires |
Equipment
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Kerken
Zip code: 47647
Distance:
... km
Int no. #206119
Active
Ahorn Eco A 660
Loading ...
(Thu, 04/02/2026, 10:40 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.