Int no. #99861
Under review
Ahorn Canada AE
Availability: immediately
Starting price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Ahorn |
| Category | Partially integrated |
| Series | Canada |
| Model | AE |
| Initial registration | 04/2017 |
| Mileage | 30.000 km |
| Chassis | Renault |
| Engine power in kW | 125 kW (170 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 4.000 kg |
| Length in mm | 7.500 mm |
| Main set tires | Winter tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ISOFIX | |
| Lumbar support | |
| Multifunction steering wheel | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio / CD, AUX connector, USB port |
| Cruise control |
General description
Known defects
Hood small scratch, right side small scratch
Location
Germany, Essen
Zip code: 45355
Distance:
... km
Int no. #99861
Under review
Ahorn Canada AE
Availability: immediately
Starting price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.