Int no. #224743
Active
Ahorn Canada AE
Loading ...
(Thu, 05/14/2026, 3:46 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Ahorn |
| Category | Alcove |
| Series | Canada |
| Modell | AE |
| Initial registration | 12/2017 |
| Mileage | 60.000 km |
| Chassis | Renault |
| Engine power in kW | 92 kW (125 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.470 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Power windows front |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Rheinberg
Zip code: 47495
Distance:
... km
Int no. #224743
Active
Ahorn Canada AE
Loading ...
(Thu, 05/14/2026, 3:46 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.