Int no. #217750
Active
Ahorn Camp
Loading ...
(Tue, 04/28/2026, 9:36 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Ahorn |
| Category | Partially integrated |
| Series | Camp |
| Modell | Camp |
| Initial registration | 03/2016 |
| Mileage | 47.000 km |
| Chassis | Renault |
| Engine power in kW | 92 kW (125 PS) |
| Displacement in cm³ | 2299 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.650 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Multifunction steering wheel | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, AUX connector, USB port, Bluetooth |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
New lamps in the interior are only partially electrically connected.
There is a small dent in the table.
Repaired damage to the rear wall.
Damage
Location
Germany, Kiel
Zip code: 24159
Distance:
... km
Int no. #217750
Active
Ahorn Camp
Loading ...
(Tue, 04/28/2026, 9:36 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.