Int no. #219537
Active
Adria Coral S 670 SL
Loading ...
(Sat, 05/02/2026, 9:39 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Adria |
| Category | Partially integrated |
| Series | Coral S |
| Modell | 670 SL |
| Initial registration | 06/2009 |
| Mileage | 120.126 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | S636PS |
| Pollutant class | Euro 4 |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.360 mm |
| Width in mm | 230 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Cruise control |
General description
Known defects
Left achter lak schade zie foto!
Heeft wat weer in de achterwand.
Damage
Location
Netherlands, Hoogeveen
Zip code: 7901 TB
Distance:
... km
Int no. #219537
Active
Adria Coral S 670 SL
Loading ...
(Sat, 05/02/2026, 9:39 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.