Int no. #223384
Renegotiation
Adria Compact SL
Auction end: Tue, 05/12/2026, 10:00 PM
Availability: immediately
Last bid:
Concealed
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Adria |
| Category | Partially integrated |
| Series | Compact |
| Modell | SL |
| Initial registration | 10/2020 |
| Mileage | 25.400 km |
| Chassis | Citroen |
| Engine power in kW | 121 kW (165 PS) |
| Displacement in cm³ | 2179 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.790 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| ISOFIX | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Rüsselsheim
Zip code: 65428
Distance:
... km
Int no. #223384
Renegotiation
Adria Compact SL
Auction end: Tue, 05/12/2026, 10:00 PM
Availability: immediately
Last bid:
Concealed
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.