Int no. #203001
Active
Adria 3way
Loading ...
(Tue, 03/31/2026, 11:48 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Adria |
| Category | Bus |
| Series | Andere Baureihe |
| Model | 3way |
| Initial registration | 12/2007 |
| Mileage | 128.500 km |
| Chassis | Renault |
| Engine power in kW | 74 kW (101 PS) |
| Displacement in cm³ | 1870 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 2.800 kg |
| Length in mm | 4.782 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Alarm system | |
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, AUX connector |
| Seat heating | |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Passenger electric window regulator without function
Location
Germany, Lohmar
Zip code: 53797
Distance:
... km
Int no. #203001
Active
Adria 3way
Loading ...
(Tue, 03/31/2026, 11:48 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.